Portal V10  »  Aktualności  »  Toyota Proace Verso - karawaning w dobrym stylu
Toyota Proace Verso

Toyota Proace Verso - karawaning w dobrym stylu

2017-08-14 - F. Michalak     Tagi: Toyota, Toyota Proace
Toyota Proace wychodziła w różnych odmianach, ale tej jeszcze nie było. Miłośnicy karawaningu i aktywnego wypoczynku powinni wziąć pod uwagę ten samochód, ponieważ w porównaniu do Volkswagena Californii czy Mercedesa Marco Polo jest o wiele tańszy, a zaoferuje równie wiele. 
Toyota Proace VersoToyota Proace Verso
Ceny startują od około 150 tys. zł. Opcjonalnie możemy dołożyć kuchenkę gazową za 2800 euro, składane markizy po obu stronach auta za 300 euro, krzesełka dołożą do zestawu 99 euro, bagażnik dachowy to koszt 400 euro, natomiast opcjonalny namiot 1600 euro. Oczywiście konkurencja jest znacznie droższa.

Ceny Californii startują od 173 tys. zł, ale jeśli dodamy kilka pozycji z listy cena spokojnie przekroczy 200 tys., a nawet może zatrzymać się w okolicach 300 tys. zł. Z Mercedesem jest podobnie. Za dobrze wyposażoną wersję zapłacimy około 250 tys. zł. Jest więc się nad czym zastanawiać. Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Toyota Proace Verso - karawaning w dobrym stylu

Toyota Proace Verso - karawaning w dobrym stylu
Niezadowolony czytelnik 2017-08-14 15:31
Artykuł beznadziejny 5 latek by to napisał lepiej ,a nie fan motoryzacjii zero danych technicznych silnik pojemność bagażnika wyposażenie ,nieprzydatny artykuł.