Portal V10  »  Aktualności  »  Tesla zmienia harmonogram premier pickupa Cybertruck
Tesla Cybertruck

Tesla zmienia harmonogram premier pickupa Cybertruck

2019-12-09 - J. Kruczek     Tagi: Tesla, Eko, Pickup, Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck według pierwszych zapowiedzi miała zadebiutować na rynku w 2022 roku. Okazuje się jednak, że producent już zmienił swoje plany i edycja wyposażona w trzy silniki elektryczne napędzające wszystkie koła pojawi się w sprzedaży już w 2021 roku.

Początkowo zapowiedziano, że najpierw w sprzedaży pojawi się wersja z jednym silnikiem oraz napędem RWD. Kolejnym modelem miał być AWD z dwoma silnikami. Oba pojazdy miały zadebiutować w 2022 roku, a kolejna topowa odmiana miała się pojawić później. Okazuje się jednak, że Tesla postanowiła odwrócić kolejność premier. Topowy wariant trafi do klientów w 2021 roku, a bazowa odmiana najwcześniej w 2022 roku.
Tesla CybertruckTesla Cybertruck
Taki obrót wydarzeń nie jest zaskoczeniem. Podobnie harmonogram premier zmieniono w przypadku Modelu 3. Bogatsze wersje modeli Tesli generują większe dochody i wielu klientów i tak decyduje się na droższe warianty. Sprzedaż najpierw droższej wersji jest więc z biznesowego punktu widzenia znacznie lepsza. Przypomnijmy, że Tesla Cybertruck w topowym wydaniu będzie się cechować zasięgiem 800 km i przyspieszeniem do setki rzędu 2,9 s.
Tesla CybertruckTesla Cybertruck
Tesla CybertruckTesla CybertruckDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Tesla zmienia harmonogram premier pickupa Cybertruck