Portal V10  »  Aktualności  »  Tesla Cybertruck - produkcyjna wersja będzie wyglądać "zdecydowanie lepiej"?
Tesla Cybertruck

Tesla Cybertruck - produkcyjna wersja będzie wyglądać "zdecydowanie lepiej"?

2020-03-01 - J. Kruczek     Tagi: Tesla, Tesla Cybertruck, Eko, Pickup
Tesla Cybertruck zaskoczyła wszystkich swoim oryginalnym designem kawałka metalu ociosanego toporem. Mimo wyglądu dalekiego od określenia "piękne", zainteresowanie pickupem jest ogromne. Wygląda jednak na to, że produkcyjna wersja się zmieni.

Elon Musk pytany o design wersji produkcyjnej stwierdził lakonicznie, że pickup na premierę będzie wyglądał "zdecydowanie lepiej". Nie wiadomo co to oznacza, ale prawdopodobnie producent będzie musiał wprowadzić zmiany poprawiające bezpieczeństwo.
Tesla CybertruckTesla Cybertruck
Po prezentacji samochodu wiele organizacji wyraziło obawy, czy konstrukcja nadwozia będzie bezpieczna w wypadkach. Prawdopodobnie projektanci będą musieli wprowadzić zmiany w wyglądzie poprawiające wyniki testów zderzeniowych. Możliwe też, że producent będzie chciał się przypodobać większej ilości odbiorców. Czas pokaże, co wymyślą projektanci marki.
Tesla CybertruckTesla Cybertruck
Tesla Cybertruck ma posiadać wbudowana wagę pozwalająca na informowanie ile jeszcze można załadować. Pickup ma też wykorzystać zaawansowany system adaptacyjnego zawieszenia. Producent przekonuje, że maszyna wprowadzi w tej kwestii nową jakość na rynku pickupów. Nie pozostaje nic, jak czekać na kolejne informacje o produkcyjnym modelu.
Tesla CybertruckTesla CybertruckDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Tesla Cybertruck - produkcyjna wersja będzie wyglądać "zdecydowanie lepiej"?