Portal V10  »  Aktualności  »  Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii
Subaru Impreza

Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii

2019-08-29 - J. Kruczek     Tagi: Subaru, Subaru Impreza
Subaru Impreza w obecnej odsłonie jest jeszcze dość świeżym samochodem, ale producent postanowił przeprowadzić lifting. Na razie auto przedstawiono na rynku japońskim i nie wiadomo kiedy odświeżona Impreza trafi w pozostałe zakątki świata.

Projektanci zmienili przód samochodu serwując nam między innymi węższy grill czy zderzak z wlotem powietrza ciągnącym się przez całą szerokość. Trzeba przyznać, że z przodu Impreza prezentuje się faktycznie dynamiczniej, choć cała sylwetka zarówno w sedanie, jak i hatchbacku pozostawia już nieco do życzenia.
Subaru ImprezaSubaru Impreza
We wnętrzu znajdziemy nowy system teleinformacyjny oraz przeprojektowane przełączniki zestawu audio. Pojawiły się także nowe elementy wykończenia kabiny, jak choćby dodatki w błyszczącej czerni. W ofercie ma się pojawić fotel kierowcy z elektryczną regulacją i funkcją zapamiętywania pozycji. Wszystkie Imprezy w Japonii mają być dostępne z pakietem Eyesight Touring Assist. Systemy elektroniczne mają wspomagać kierowcę w wielu aspektach.
Subaru ImprezaSubaru Impreza
Subaru Impreza na rynku japońskim będzie dostępna z dwoma silnikami. Podstawowy model skorzysta z 1,6-litrowego silnika o mocy 115 KM. Osoby szukające większych wrażeń mogą liczyć na dwulitrową jednostkę o mocy 155 KM. Na razie nie zdradzono większej ilości szczegółów.
Subaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii

Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii
emilioestewez 2019-09-11 17:46
Nio niezła kupa... Ehhh