Portal V10  »  Aktualności  »  Subaru BRZ przeszło dyskretny lifting na 2019 rok
Subaru BRZ

Subaru BRZ przeszło dyskretny lifting na 2019 rok

2018-09-12 - J. Kruczek     Tagi: Subaru, Subaru BRZ, Coupe
Subaru BRZ zdecydowanie nie jest hitem sprzedaży. Auto znacząco ulega w wynikach sprzedaży swojemu bliźniakowi od Toyoty. Tak czy inaczej Subaru regularnie odświeża swoje coupe i właśnie zaprezentowano wersję na 2019 rok.

Póki co coupe w wersji 2019 zostało zapowiedziane jako model na rynek japoński. Nie wiadomo więc, czy podobne modyfikacje zostaną wprowadzone dla dostępnych globalnie egzemplarzy. Tak czy inaczej zmiany są bardzo skromne i większość osób ich nie zauważy gołym okiem. Mimo to producent zapewnia, że są one bardzo ważne.
Subaru BRZSubaru BRZ
I tak główne zmiany zaszły w aerodynamice. Wprowadzono drobne modyfikacje poprawiające przepływ powietrza. Szczególnie w tyle mają występować mniejsze zawirowania, co się przełoży na większą stabilność podczas szybkiej jazdy. Kolejną zmianą są nowe amortyzatory gwarantujące lepszą kontrolę nad autem w zakrętach. I w zasadzie to wszystkie nowości.
Subaru BRZSubaru BRZ
Niestety nie wprowadzono modyfikacji w napędzie. Pod maską pracuje dobrze znany dwulitrowy silnik o mocy 204 KM i momencie 212 Nm. Napęd na tylną oś przenosi sześciobiegowa skrzynia manualna bądź automatyczna. Wkrótce powinniśmy poznać plany odnośnie globalnej wersji.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Subaru BRZ przeszło dyskretny lifting na 2019 rok

Subaru BRZ przeszło dyskretny lifting na 2019 rok
Bl4ck 2018-09-14 10:14
Po zdjęciach wnioskuje, że zamontowali hamul;ce brembo, które są dostępne w gt86 (przód 4 tłoczki 326mm, tył 2 tłoczki 316mm)