Portal V10  »  Aktualności  »  Skoda szykuje modele Kamiq i Scala w wersji Monte Carlo
Kamiq i Scala Monte Carlo

Skoda szykuje modele Kamiq i Scala w wersji Monte Carlo

2019-08-02 - J. Kruczek     Tagi: Skoda, Skoda Kamiq, Skoda Scala
Skoda planuje zaprezentować na salonie samochodowym we Frankfurcie modele Kamiq i Scala w wersji Monte Carlo. Czeski producent potwierdził, że przedstawi wersje specjalne najnowszych modeli na wrześniowej imprezie.

Podobnie, jak wcześniejsze Skody w wersji Monte Carlo, tak i nowe modele otrzymają szereg wizualnych modyfikacji. Skoda Kamiq i Scala będą się prezentować bardziej sportowo dzięki licznym czarnym dodatkom nadwozia. Zapewne auta przybiorą czerwoną barwę charakterystyczną dla edycji Monte Carlo.
Kamiq i Scala Monte CarloKamiq i Scala Monte Carlo
Podobnie, jak w poprzednikach nie mamy co liczyć na podrasowany napęd. Ten jest zarezerwowany dla wersji RS. Mimo to edycje Monte Carlo zawsze cieszą się popularnością i w przypadku Kamiq oraz Scala nie powinno być inaczej. Pierwsze auto z przydomkiem pochodzącym od Rajdu Monte Carlo pojawiło się już w 1936 roku. Od 2011 roku nazwa powróciła do oferty Skody. Czesi wydali w specjalnej wersji takie modele, jak Fabia, Citigo, Rapid, Rapid Spaceback oraz Yeti. Za przeszło miesiąc przekonamy się co zaoferują modele Kamiq i Scala Monte Carlo.
Kamiq i Scala Monte CarloKamiq i Scala Monte CarloDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Skoda szykuje modele Kamiq i Scala w wersji Monte Carlo