Portal V10  »  Aktualności  »  Skoda Superb iV wjeżdża do polskich salonów
Skoda Superb iV

Skoda Superb iV wjeżdża do polskich salonów

2019-12-07 - J. Kruczek     Tagi: Skoda Superb, Skoda Superb PHEV, Skoda, Skoda Superb iV
Skoda Superb iV wjeżdża do polskich salonów, co oznacza że poznaliśmy ceny czeskiej hybrydy plug-in. Limuzyna w ekologicznej odsłonie kosztuje co najmniej 147 850 zł, co stanowi naprawdę atrakcyjna propozycję.

Skoda Superb iV wykorzystuje napęd znany z Passata GTE. Oznacza to silnik 1,4 TSI sparowany z jednostką elektryczną i akumulatorami o pojemności 13 kWh. Układ oferuje moc 218 KM oraz moment obrotowy 400 Nm. W efekcie spory model rozpędzi się do setki w czasie 7,7 s, a zużycie paliwa ma wynieść niespełna 2 litry na 100 km. Producent obiecuje zasięg na samym prądzie wynoszący 63 km, ale realnie będzie to niespełna 45 km.
Skoda Superb iVSkoda Superb iV
Standardowo Skoda Superb iV kosztuje wspomniane 147 850 zł. W bazowym wydaniu Ambition znajdziemy między innymi reflektory LED, automatyczną klimatyzację czy adaptacyjne zawieszenie, czujniki parkingowe i podgrzewane fotele. Skoda Superb iV w podstawowej wersji jest naprawdę dobrze wyposażona.
Skoda Superb iVSkoda Superb iV
Kolejne warianty kosztują 155 150 zł za wersję Style, 162 250 zł za Sportline oraz 172 350 zł za topową odmianę Laurin & Klement. Skoda Superb iV zdaje się być znacznie atrakcyjniejsza propozycją od technologicznie bliźniaczego VW Passata GTE, który startuje z cenami od 158 990 zł.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Skoda Superb iV wjeżdża do polskich salonów