Portal V10  »  Aktualności  »  Saab wstrzymał produkcję z powodu problemów finansowych
Saab 9-3

Saab wstrzymał produkcję z powodu problemów finansowych

2014-05-21 - A. Ruciński     Tagi: Saab, Saab 9-3, Saab 9-5
Saab, który zaledwie kilka tygodni temu wznowił produkcję, ponownie boryka się z poważnymi kłopotami. Chiński inwestor, firma Qingbo zwleka z płatnościami.

Szwedom brakuje więc pieniędzy potrzebnych do opłacenia poddostawców i podwykonawców. Jeśli tak dalej pójdzie, Saab może znów stanąć nad przepaścią. Obecnie szefowie marki negocjują z firmą Qingbo, licząc na przelanie zaległych kwot. Niestety wszystko wskazuje, że nie pójdzie tak łatwo. W wyniku opisywanych kłopotów, Saab był zmuszony wstrzymać produkcję.

Mamy nadzieję, że już niebawem wszystko się wyjaśni. Szwedzi po cichu poszukują już nowego inwestora, ponieważ Chińczycy zawiedli na całej linii. Oby tylko Saab wyszedł z kłopotów. Szkoda, aby firma, która dopiero zmartwychwstała, padła ponownie bez walki.źródło: wcf

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Saab wstrzymał produkcję z powodu problemów finansowych

Saab wstrzymał produkcję z powodu problemów finansowych
koko 2014-05-21 10:33
hahaha zmieńcie nazwę na na Czaj Ti 9-3 bo to jest już nie śmieszne jada na legendzie Saaba robiąc mu siarę a tyle saaba w saabie co w chińskiej podróbce!
Saab wstrzymał produkcję z powodu problemów finansowych
ddd 2014-05-22 12:12
SAAB 10 letnie konstrukcje Opla sprzedawane za cenę BMW czy AUDI gdzie dla szaraczka polaczka najważniejsza jest cena to kupuje s(z)kodę. Zamknąć budę i zapomnieć o tej marce