Portal V10  »  Aktualności  »  Rimac C_Two na fotografiach z testów we Włoszech
Rimac C_Two

Rimac C_Two na fotografiach z testów we Włoszech

2019-12-02 - J. Kruczek     Tagi: Supersamochód, Supersamochody, Rimac C_Two, Rimac Automobili
Rimac C_Two ma zadebiutować w produkcyjnej formie początkiem przyszłego roku. Oznacza to, że maszyna znajduje się w fazie ostatnich testów co potwierdził sam producent publikując nowe fotografie prototypu testowego wykonane na włoskim torze Nardo.

Chorwacka marka dokonuje ostatnich szlifów w swoim hiperaucie. Inżynierowie pracują nad nastawami zawieszenia, układem kierowniczym oraz doborem odpowiednich mieszanek opon. Jak zdradza marka przed zespołem testowym pozostało jeszcze sporo pracy, dlatego prototyp będzie ostro testowany na torze Nardo oraz w kilku innych miejscach na świecie.
Rimac C_TwoRimac C_Two
Gotowy do produkcji Rimac C_Two zostanie przedstawiony na marcowym salonie samochodowym w Genewie. Niedawno założyciel firmy zdradził, że maszyna przed debiutem zmieni swoją nazwę, ale jeszcze nie zdecydowano jaka ona będzie. Maszyna ma zostać wyposażona w cztery silniki elektryczne oraz baterie o pojemności 120 kWh. Moc szacuje się na 1888 KM i moment obrotowy 2300 Nm. Przyspieszenie do setki powinno wynieść około 1,85 s. Rimac C_Two ma gnać z prędkością 412 km/h, a przy tym pokona na jednym ładowaniu około 550 km. Rimac planuje produkcję na poziomie 150 egzemplarzy, a ceny powinny wynieść co najmniej 2,2 mln euro.
Rimac C_TwoRimac C_TwoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rimac C_Two na fotografiach z testów we Włoszech