Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Triber - niewielki SUV na rynek indyjski
Renault Triber

Renault Triber - niewielki SUV na rynek indyjski

2019-06-20 - J. Kruczek     Tagi: Renault, SUV, Renault Triber
Renault poszerza swoją ofertę o nowego SUVa. Niestety model Triber jest kolejnym autem, które nie będzie dostępne na rynku Europejskim. Ten konkretny model na razie trafi tylko do Indii.

Renault Triber może się pochwalić nadwoziem o długości 3 990 mm, co plasuje go poniżej Captura. Nowy SUV powstał jako pojazd siedmiomiejscowy, co się przekłada na całkowitą eliminację bagażnika. W takiej konfiguracji ma on pojemność zaledwie 84 litrów. Wyjęcie tylnej kanapy owocuje zwiększeniem bagażnika do pojemności 625 litrów.
Renault TriberRenault Triber
Producent chwali się bogatymi możliwościami aranżacji wnętrza dzięki możliwości wyjmowania poszczególnych foteli. Sam kokpit jest bardzo minimalistyczny. Projektanci wyeliminowali większość przycisków, a kontrolę nad funkcjami przejął ekran dotykowy w konsoli środkowej.

Stylistycznie Renault Triber od razu daje informacje od jakiej marki pochodzi. Projektanci zastosowali charakterystyczne reflektory i grill. Mimo to wystarczyłoby zmienić kilka detali i SUV spokojnie mógłby funkcjonować w ofercie Dacii.
Renault TriberRenault Triber
Sercem Tribera został litrowy silnik znany z Clio i Sandero. Motor generuje moc 71 KM i moment 96 Nm. Jednostkę można sparować ze skrzynią manualną bądź automatyczną. Rynkowy debiut ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Auto trafi na rynek indyjski. Być może sprzedaż zostanie rozszerzona o inne azjatyckie kraje.
Renault TriberRenault TriberRenault TriberRenault TriberRenault TriberRenault TriberRenault TriberRenault TriberDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault Triber - niewielki SUV na rynek indyjski