Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Talisman w odświeżonej odsłonie zmierza do Genewy
Renault Talisman

Renault Talisman w odświeżonej odsłonie zmierza do Genewy

2020-02-27 - J. Kruczek     Tagi: Renault, Renault Talisman
Renault Talisman w odświeżonej postaci będzie jedną z gwiazd stoiska francuskiej marki podczas salonu samochodowego w Genewie. Pojazd przeszedł lifting obejmujący głównie rozwiązania mechaniczne oraz wyposażenie i wykończenie.

Renault Talisman jest ciągle bardzo świeżo wyglądającym samochodem, więc nie zdecydowano się na duże zmiany wizualne. Delikatnie przestylizowano zderzaki oraz atrapę chłodnicy, a całość dopełniają nowe reflektory w technologii LED dostępne opcjonalnie z systemem matrycowym. Zwiększono także ilość chromowanych wstawek.
Renault TalismanRenault Talisman
W ofercie pojawiły się nowe lakiery nadwozia oraz niedostępne wcześniej felgi w rozmiarach od 17 do 19 cali. W kabinie poprawiono ergonomię i zadbano o nowe materiały wykończenia. Co ciekawe podobnie, jak w Megane zwiększono ilość fizycznych przycisków poprawiając wygodę sterowania wieloma funkcjami. Na pokładzie zagościł także odświeżony system multimedialny. Oczywiście auto zaktualizowano o najnowsze systemy wspomagające kierowcę.
Renault TalismanRenault Talisman
Odświeżony Renault Talisman będzie dostępny standardowo z 1,3-litrowym silnikiem o mocy 160 KM i momencie obrotowym 270 Nm. W ofercie pojawi się także silnik 1,8 o mocy 225 KM i momencie 300 Nm. Silniki benzynowe sparowano z 7-biegowym automatem. W przypadku silników wysokoprężnych do dyspozycji klientów oddano jednostkę 1,7 dCi o mocy 120 i 150 KM oraz 2,0 dCi o mocy 160 i 200 KM. Na razie nie wiadomo kiedy odświeżone auto trafi do sprzedaży.
Renault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Renault Talisman w odświeżonej odsłonie zmierza do Genewy

Renault Talisman w odświeżonej odsłonie zmierza do Genewy
Diesel V8 2020-02-27 16:10
Czy jest piękniejsze auto oferowane dzisiaj w sprzedaży do 150 tys? Wątpię