Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Latitude - kolejne fakty na temat francuskiej limuzyny
Nowe Renault Latitude 2010

Renault Latitude - kolejne fakty na temat francuskiej limuzyny

2010-06-08 - K. Spychalski     Tagi: Renault, Sedan, Renault Latitude
Renault prezentuje nowy, prestiżowy i rodzinny samochód, przeznaczony na rynki całego świata. Doskonale wyważone proporcje, obszerne wnętrze, dynamiczny przód oddający moc silników oraz masywny tył - Renault Latitude zwraca uwagę elegancką i rasową sylwetką. Nowy model wzbogaca ofertę luksusowych aut Renault. Ten atrakcyjny samochód jest przeznaczony dla klientów przywiązujących wagę do wysokiej jakości wykończenia i komfortu. Pod koniec sierpnia Renault Latitude zostanie zaprezentowane na nadchodzącym salonie moskiewskim, z myślą o rynkach pozaeuropejskich, a na salonie paryskim zostanie pokazane publiczności europejskiej. Mogące się poszczycić znacznymi wymiarami zewnętrznymi (4,89 m długości, 1,83 m szerokości  i 1,49 m wysokości), Renault Latitude zwraca uwagę elegancką i rasową linią. Z przodu, adaptacyjne i kierunkowe bi-ksenonowe reflektory podkreślają wyrazisty rysunek osłony chłodnicy.
Linie auta zostały wyeksponowane chromowanymi elementami, wyrażającymi dynamikę i nadającymi mu prestiżowego wyglądu. Masywna bryła tyłu pozwala oczekiwać bagażnika o pojemności na poziomie najlepszych samochodów w tym segmencie.

Renault Latitude zostało opracowane przy wykorzystaniu całego konstrukcyjnego know-how Renault na bazie nowego SM5 (wprowadzonego niedawno na rynek koreański). Dzięki temu zarówno komfort jazdy, cicha praca silnika, precyzyjnie działający układ zawieszenia i mocne jednostki napędowe stanowią przeważające argumenty w porównaniu z konkurencją.W zakresie jakości i niezawodności, Renault Latitude zostało wyposażone w komponenty przejęte od Aliansu i montowane zgodnie z jego standardami, zapewniającymi marce Renault doskonałe wyniki w tej dziedzinie.

Lista wyposażenia, która zostanie podana do wiadomości w późniejszym terminie, obejmuje innowacyjne systemy i elementy podnoszące komfort: dwufunkcyjny jonizator powietrza z podwójnym rozpylaczem zapachów, fotel kierowcy z funkcją masażu, system audio Bose Premium, karta Renault hands free i inne.Wprowadzane stopniowo w kolejnych krajach i dostosowywane do potrzeb klientów i rynków, Renault Latitude zapewni klientom parametry użytkowe typowe dla aut z najwyższej półki. Będzie flagowym modelem w ofercie Renault przeznaczonej na światowe rynki.

Auto, które zostanie zaprezentowane na najbliższym salonie samochodowym w Moskwie, pojawi się w sprzedaży na jesieni 2010 roku, głównie w Azji, Afryce, Rosji, Turcji, Krajach Zatoki Perskiej, Australii i Meksyku.Europejska wersja Renault Latitude będzie jedną z nowości na salonie paryskim. Po 10 czerwca klienci będą mogli uzyskać bardziej szczegółowe informacje o modelu na stronie www.renault-latitude.com.źródło: Renault

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
4

Komentarze do:

Renault Latitude - kolejne fakty na temat francuskiej limuzyny

Renault Latitude - kolejne fakty na temat francuskiej limuzyny
Toolbox 2010-06-10 07:05
Krzyż na drogę! Jak uczy doświadczenie francuska motoryzacja nie jest w stanie wyprodukować limuzyny która będzie się sprzedawać ... mimo że trochę wzorowali się na Passacie CC ;-)
Renault Latitude - kolejne fakty na temat francuskiej limuzyny
ja21 2010-06-10 22:00
Do tego trochę to im wiele brakuje - Passat CC to auto bardzo ładne a to Renault to co najwyżej auto ciekawe :- )
ARON
Renault Latitude - kolejne fakty na temat francuskiej limuzyny
ARON 2010-06-10 23:41
Czy nie odnosicie wrażenia, że to auto jest mało oryginalne stylistycznie jak na francuską markę - z przodu VW Passat, od tyłu Hyundai Sonata...
Renault Latitude - kolejne fakty na temat francuskiej limuzyny
Toolbox 2010-06-18 07:18
Niestety jest! Francuzi miotają się pomiędzy własnymi gustami a gustami klientów w europie ;-) dlatego chcieliby mieć auto tak sprzedawalne jak Passat ale o swojej udziwnionej stylistyce ;-) I wyszło jak z Renault Fluence (nikt tego nie kupuje)