Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Fluence prezentowany w Warszawie
Nowe Renault Fluence

Renault Fluence prezentowany w Warszawie

2009-12-15 - K. Spychalski     Tagi: Renault, Sedan, Renault Fluence
Nowy model Renault − Fluence jest prezentowany przedpremierowo w Warszawie! Samochód, eksponowany w przeszklonym sejfie można oglądać przy Centrum Handlowym Złote Tarasy, obok Hard Rock Cafe.


W szklanym sejfie zamknięty został Renault Fluence w wersji Privilege. Prezentacji towarzyszą emisje filmów na 29 ekranach zlokalizowanych na terenie centrum handlowego. W przedświąteczny weekend, na odwiedzających ekspozycje Fluence będą czekać dodatkowe atrakcje. Prezentacja przy Złotych Tarasach potrwa do 27 grudnia. Renault Fluence to nowy model pozycjonowany ze względu na swoje wymiary i wyposażenie na granicy segmentu kompaktowych samochodów rodzinnych − segmentu C oraz D.  Wymiary Renault Fluence stanowią zapowiedź przestronnego i komfortowego wnętrza, w całości podporządkowanego komfortowi podróżowania. Model ten dysponuje szeregiem technologicznie zaawansowanych elementów wyposażenia o doskonałych parametrach użytkowych, ułatwiających codzienną eksploatację. Renault Fluence jest wyposażone w gamę nowoczesnych i dynamicznych jednostek napędowych.
Renault Fluence pojawi się w salonach Renault w Polsce już 8 stycznia 2010 roku. Z okazji premiery samochód z wyjątkowo bogatym wyposażeniem oferowany będzie w bardzo atrakcyjnej cenie - już od 54 900 zł. Renault Fluence ma ambicje stać się najatrakcyjniejszą ofertą w swojej kategorii.źródło: Renault; video: MotoTUBE

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault Fluence prezentowany w Warszawie