Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Arkana może trafić do Europy w 2021 roku
Renault Arkana

Renault Arkana może trafić do Europy w 2021 roku

2019-10-31 - J. Kruczek     Tagi: Renault, Renault Arkana, SUV
Renault Arkana zadebiutowało w tym roku w Rosji pokazując, że marka popularna może tworzyć auta zakrawające o segment premium. Niestety producent stworzył SUVa coupe z myślą o rynku rosyjskim. Okazuje się jednak, że europejscy klienci mogą otrzymać swoją wersję.

Kassai Koupai reprezentujący koncern Renault zdradził, że firma rozważa wprowadzenie Arkana do Europy. SUV miałby zadebiutować na Starym Kontynencie w 2021 roku. Oczywiście pojazd przeszedłby kilka poważnych zmian. Chodzi zarówno o poprawę wyposażenia, jak i jakości czy pewnych rozwiązań stylistycznych.
Renault ArkanaRenault Arkana
Na pewno pojawią się różnice pod maską. Niemal na pewno do oferty nie trafi 1,6-litrowy silnik wolnossący. Zamiast niego podstawowa wersja powinna być dostępna z doładowaną jednostką 1,3 TCe o mocy 150 KM. Zapewne wyposażono by SUVa także w większe silniki. Renault Arkana mógłby być pozycjonowany w ofercie pomiędzy Capturem i Kadjarem. Patrząc na reakcje na premierę modelu w Rosji można założyć, że w Europie auto znalazłoby wielu zainteresowanych klientów. Na razie ciężko powiedzieć kiedy zostanie oficjalnie zaprezentowana europejska wersja.
Renault ArkanaRenault Arkana
Renault ArkanaRenault ArkanaRenault ArkanaRenault ArkanaRenault ArkanaRenault ArkanaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault Arkana może trafić do Europy w 2021 roku