Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche Panamera zatonęło w jeziorze. Chwile grozy w Iławie

Porsche Panamera zatonęło w jeziorze. Chwile grozy w Iławie

2020-07-13 - R. Zakrzewski     Tagi:

Jezioro Jeziorak w piątkowe popołudnie było świadkiem sceny jak z amerykańskiego filmu akcji. W wodę wbiło się Porsche Panamera. Jego kierowca w ostatniej chwili wydostał się z samochodu, wychodząc z całej sytuacji bez szwanku - nie licząc utraconego samochodu.

Wideo z niecodziennej sytuacji zaprezentował portal InfoIlawa.pl. Widać na nim jak Porsche Panamera jest wciągane w głębię jeziora, a jego kierowca odpływa ku brzegowi. Policja po południu poinformowała, że przyczyną incydentu był błąd kierowcy. W stojącym w porcie przy ulicy Chodkiewicza w Iławie aucie pomylił on biegi i z impetem wjechał w jezioro, zamiast się wycofać. To, co się stało potem, można zobaczyć na poniższym filmie:

 
 

 

Kierowca miał w tym nieszczęściu sporo szczęścia. Okna w jego samochodzie w chwili incydentu były otwarte, dzięki czemu udało mu się sprawnie opuścić pojazd. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a tymczasem służby z pomocą specjalistycznego sprzętu wyłowiły już auto z wody.

Ze zdjęć można wywnioskować że do szkody doszło na Panamerze pierwszej generacji. Obecnie taki samochód, zależnie od stanu i wersji, kosztuje około 120 - 160 tys. złotych. Po wizycie w jeziorze wartość ta jednak znacznie spadnie...
Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Panamera zatonęło w jeziorze. Chwile grozy w Iławie