Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche Macan Turbo - nowa odsłona sportowego SUVa
Porsche Macan Turbo

Porsche Macan Turbo - nowa odsłona sportowego SUVa

2019-08-30 - J. Kruczek     Tagi: Porsche Macan Turbo, Porsche, Porsche Macan, SUV
Porsche zaprezentowało najnowsze wcielenie modelu Macan Turbo. Sportowy SUV otrzymał mniejszy silnik, ale jest szybszy od swojego poprzednika.

Porsche Macan Turbo może się teraz pochwalić 2,9-litrowym silnikiem V6. Jednostka dzięki podwójnemu doładowaniu generuje 440 KM mocy oraz moment obrotowy 550 Nm. Nowy motor zastąpił stosowaną dotychczas 3,6-litrową jednostkę.
Porsche Macan TurboPorsche Macan Turbo
Silnik współpracuje z przekładnią PDK, która przekazuje moc na wszystkie koła. Dzięki temu Porsche Macan Turbo przyspiesza do setki w czasie 4,3 s i rozpędza się do 270 km/h. Auto jest więc o 0,3 sekundy szybsze. Standardowo SUV korzysta z układu hamulcowego Porsche Surface Coated Brake, ale opcjonalnie można zamówić układ z ceramicznymi tarczami. Opcjonalnie można również skorzystać z pneumatycznego zawieszenia oraz układu Porsche Vectoring Plus.
Porsche Macan TurboPorsche Macan Turbo
Porsche Macan Turbo będzie bogato wyposażone. W standardzie pojawi się skórzana tapicerka, fotele z regulacją i funkcją zapamiętywania ustawień. O sportowym charakterze będą przypominać wstawki ze szczotkowanego aluminium oraz czarna podsufitka z Alcantary. Jazdę umili system audio Bose, a multimediami będziemy sterować głosowo. Wkrótce powinniśmy poznać ceny nowego Macana Turbo.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Porsche Macan Turbo - nowa odsłona sportowego SUVa

Porsche Macan Turbo - nowa odsłona sportowego SUVa
electronwolny 2019-10-15 12:45
Nie ukrywam że to auto skradło mi serce podczas jazdy testowej w salonie Porsche Centrum Sopot. Nigdy wcześniej nie miałem okazji jeździć tak dynamicznym i jednocześnie komfortowym samochodem