Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid ma być najmocniejszym SUVem w Grupie VW
Porsche Cayenne

Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid ma być najmocniejszym SUVem w Grupie VW

Porsche oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad modelem Cayenne Turbo S E-Hybrid. Auto ma zaadoptować napęd z hybrydowej Panamery i według zapewnień stanie się najmocniejszym SUVem z Grupy Volkswagena.

Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid ma według zapewnień pobić w pojedynku na moc Lamborghini Urusa oraz Bentleya Bentyaga. Na razie nie ujawniono szczegółów odnośnie napędu. Dostaliśmy tylko zapewnienia o wielkiej mocy oraz o planie przeszczepienia napędu z Panamery.
Porsche CayennePorsche Cayenne
Ten ostatni element jest zaskakujący, bowiem oba auta zostały zbudowane na różnych platformach. Cięzko więc powiedzieć, jak będzie wyglądać przeszczep i czy jest w ogóle możliwy bez znaczących modyfikacji. Topowa Panamera posiada 4-litrowy silnik V8 o mocy 542 KM i jednostkę elektryczną o mocy 134 KM. Układ w trybie łączonym generuje 671 KM. Taka moc w Cayenne zrobi wrażenie.
Porsche CayennePorsche Cayenne
Trzeba jednak zaznaczyć, że Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid może nie za długo dzierżyć tytuł najmocniejszego SUVa w Grupie Volkswagena. Lamborghini już pracuje nad hybrydowym Urusem, a mamy go zobaczyć jeszcze w tym roku. Zapowiada się ciekawa walka.
Porsche CayennePorsche CayenneDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid ma być najmocniejszym SUVem w Grupie VW