Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche 911 Turbo S z pakietem Sport Package na zdjęciach
Porsche 911 Turbo S z pakietem Sport Package

Porsche 911 Turbo S z pakietem Sport Package na zdjęciach

Porsche zapowiedziało niedawno specjalne pakiety dla nowego modelu 911 Turbo S. W ofercie pojawiły się specjalne zestawy Lightweight Package oraz Sport Package. Pierwszy z nich skupia się na obniżeniu masy, zaś drugi oferuje sportowe dodatki stylistyczne.

W sieci pojawiły się zdjęcia Porsche 911 Turbo S z pakietem Sport Package. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak prezentuje się sportowa maszyna z dodatkowymi elementami. Fotografie pokazują, jakie elementy przyozdobią nadwozie zarówno wersji coupe, jak i cabrio.
Porsche 911 Turbo S z pakietem Sport PackagePorsche 911 Turbo S z pakietem Sport Package
Możemy zobaczyć zderzak wyposażony w dodatkowy splitter oraz lotki i zmienione osłony wlotów powietrza. Po bokach zagościły szersze progi oraz wloty powietrza z czarnymi osłonami. W tyle umieszczono zmodyfikowany i polakierowany dyfuzor oraz przeprojektowany spojler. Według zapowiedzi w wersji coupe zagości dach z włókna węglowego. Wszystkie nowe elementy mają być wykonane z lekkiego materiału. Ciągle nie znamy cen nowych pakietów.
Porsche 911 Turbo S z pakietem Sport PackagePorsche 911 Turbo S z pakietem Sport Package
Porsche 911 Turbo S z pakietem Sport PackagePorsche 911 Turbo S z pakietem Sport PackagePorsche 911 Turbo S z pakietem Sport PackagePorsche 911 Turbo S z pakietem Sport PackagePorsche 911 Turbo S z pakietem Sport PackageDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche 911 Turbo S z pakietem Sport Package na zdjęciach