Portal V10  »  Aktualności  »  Peugeot i Opel opuszczą tegoroczny salon samochodowy w Genewie
Peugeot

Peugeot i Opel opuszczą tegoroczny salon samochodowy w Genewie

2020-01-23 - J. Kruczek     Tagi: Opel, Peugeot, PSA, Geneva Motor Show
Peugeot i Opel nie będą obecne na genewskim salonie samochodowym. Koncern PSA poinformował, że jego dwie czołowe marki nie będą prezentowały swoich nowości na marcowej imprezie.

Geneva Motor Show to jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w kalendarzu. Niestety Peugeot i Opel uznały, że ich obecność na tej imprezie będzie zbędna. Producenci nie mają na marzec przygotowanych żadnych znaczących premier, w efekcie poniesienie sporych kosztów organizacyjnych nie byłoby rozsądne.
PeugeotPeugeot
Zamiast tego Peugeot i Opel początkiem roku pokazały swoje auta na salonie Brussels Motor Show. Firmy doszły do wniosku, że obecnie lepszym efektem będzie skupienie się na tańszych imprezach. Na razie oficjalnego stanowiska co do salonu w Genewie nie wydał Citroen, ale francuskiej marki brakuje na wstępnej liście wystawców. Wygląda więc na to, że jedynym producentem z PSA obecnym w Genewie będzie marka DS. Nieoficjalnie mówi się, że DS zaprezentuje DS9, czyli luksusowego sedana dzielącego technologię z Peugeotem 508.
PeugeotPeugeot
Coraz więcej producentów odpuszcza duże salony samochodowe. Udział w takich imprezach pochłania spore koszta. Co więcej dla dobrego efektu medialnego wypada pokazać duże nowości oraz ciekawe koncepty. Nie wszystkie marki są zdolne do przygotowania wystarczających premier.
PeugeotPeugeotDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Peugeot i Opel opuszczą tegoroczny salon samochodowy w Genewie