Portal V10  »  Aktualności  »  Papieski Lamborghini Huracan RWD zostanie zlicytowany 12 maja
Lamborghini Huracan RWD

Papieski Lamborghini Huracan RWD zostanie zlicytowany 12 maja

2018-04-30 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini Huracan, Lamborghini, Aukcja, Supersamochody
Lamborghini Huracan RWD należący do Papieża Franciszka zostanie zlicytowany 12 maja. Samochód wręczony papieżowi w zeszłym roku będzie dostępy na aukcji domu RM Sothesby's w Monako.
 
Lamborghini Huracan RWD przygotowany dla papieża jest dziełem oddziału Lamborghini Ad Personam. Pojazd otrzymał nadwozie w bieli Bianco Monocerus ze złotymi pasami Giallo Tiberino. W nadkolach znalazły się czarno-srebrne felgi przesłaniające czarne zaciski hamulców.
Lamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWD
Wnętrze wyściela luksusowa skóra w kolorach czerni i bieli. Lamborghini Huracan RWD od przekazania papieżowi był przetrzymywany w garażach Watykanu. Auto więc można uznać za fabrycznie nowe. Z pewnością taki egzemplarz będzie cennym nabytkiem dla kolekcjonerów.

Warto odnotować, że cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne. W szczególności na irackie ofiary działań ISIS. Szacuje się, że Lamborghini Huracan RWD papieża osiągnie cenę w przedziale 250 000 - 350 000 euro.
Lamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWD
Lamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWDLamborghini Huracan RWDDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Papieski Lamborghini Huracan RWD zostanie zlicytowany 12 maja

Papieski Lamborghini Huracan RWD zostanie zlicytowany 12 maja
mk=papa 2018-04-30 22:52
Papier natłuk nim 11kkm jak po watykanie na dupy śmigał. Gośćiu ma skutecznośc ruchania 100% Nie ma lepszego szpachlarza niż ten ziom.