Portal V10  »  Aktualności  »  Pagani Huayra - ostatni egzemplarz inspirowany bolidem Lewisa Hamiltona
Pagani Huayra

Pagani Huayra - ostatni egzemplarz inspirowany bolidem Lewisa Hamiltona

2018-04-12 - J. Kruczek     Tagi: Pagani Huayra, Pagani, Supersamochody
Pagani Huayra zbliża się do końca swojego żywota. Włoski producent opublikował dziś rendery ostatniego egzemplarza wersji coupe, jaki opuści fabrykę.

Ostatnie Pagani Huayra będzie inspirowane bolidem F1 Lewisa Hamiltona. Oznacza to ciemno srebrne nadwozie z zielonymi i żółtymi motywami. Karoserię ozdobią dodatkowe elementy, jak specjalnie przygotowany spojler oraz wlot powietrza nad dachu. Trzeba przyznać, że maszyna na renderach prezentuje się wyśmienicie.
Pagani HuayraPagani Huayra
Ostatni egzemplarz coupe został zamówiony przez prezesa Prestige Imports, Bretta Davida. Na zdjęciach pokazano też projekt wnętrza. Tam również zagości kolorystyka z nadwozia. Nie zabraknie wielu elementów z aluminium i włókna węglowego. Całość dopełnią białe fotele. Pod maską zagości oczywiście 6-litrowy silnik Mercedesa AMG o mocy 720 KM i momencie 1000 Nm.
Pagani HuayraPagani Huayra
Ta sztuka to nie koniec historii Huayry. Producent buduje też wersje roadster, a możemy się też spodziewać edycji roadster BC. Warto tu napomnieć, że w 2025 roku może zadebiutować w pełni elektryczny model Pagani.
Pagani HuayraDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Pagani Huayra - ostatni egzemplarz inspirowany bolidem Lewisa Hamiltona