Portal V10  »  Aktualności  »  Opel Grandland X w pełnej krasie
Opel Grandland X

Opel Grandland X w pełnej krasie

2017-07-21 - F. Michalak     Tagi: Opel, Opel Grandland X, SUV
Opel coraz śmielej poczyna w segmencie SUV-ów i crossoverów. Dla przykładu Mokka X sprzedaje się coraz lepiej. Teraz uwaga skupia się na modelach Crossland X oraz Grandland X. Ten ostatni został niedawno zaprezentowany, a światu ukazała się pełna sylwetka samochodu. Prezentuje się bardzo ciekawie. I co dalej?
Opel Grandland XOpel Grandland X
Dalej dostajemy SUV-a, który będzie mierzył 4,47 m długości. Będzie grał w tej samej lidze co Volkswagen Tiguan oraz Hyundai Tucson czy Kia Sportage. Dzięki pomocy ze strony Peugeota Grandland X to tak naprawdę bliźniacza konstrukcja bardzo udanego modelu 3008. Większość podzespołów jak i gama silnikowa są takie same. Wnętrze w Oplu jest jednak bardziej stonowane i celuje w inny przedział wiekowy klientów. 
Opel Grandland XOpel Grandland X
Pod maską będzie można mieć benzynę 1.2 Turbo o mocy 130KM lub diesla 1.6 CDTI o mocy 120KM. Stopniowo po wejściu do sprzedaży zobaczymy także mocniejsze jednostki. Opel jednak nie zdecyduje się na zamontowanie napędu 4x4 twierdząc, że klienci i tak nie korzystają z aut w taki sposób, aby ten był jakkolwiek potrzebny. Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Opel Grandland X w pełnej krasie