Portal V10  »  Aktualności  »  Odświeżona Skoda Superb zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu
Skoda Superb

Odświeżona Skoda Superb zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

2019-05-07 - J. Kruczek     Tagi: Skoda, Skoda Superb
Skoda Superb jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje w odświeżonej wersji. Czeski producent zapowiedział, że pokaże nowe wcielenie limuzyny podczas mistrzostw świata w hokeju rozgrywanych w Bratysławie.

Póki co pokazano pierwszą grafikę koncepcyjna ukazująca flagowy model. W sieci pojawiły się także zdjęcia z testów zakamuflowanego Superba. Jak widać na materiałach możemy się spodziewać nowych świateł w technologii LED. Projektanci zmodyfikowali także dolną część przedniego zderzaka. W tyle światła zostaną prawdopodobnie połączone chromowaną bądź LEDową listwą.
Skoda SuperbSkoda Superb
Zmiany nie będą duże bowiem mamy do czynienia z liftingiem. We wnętrzu prawdopodobnie zagoszczą nowe ekrany zegarów i systemu teleinformacyjnego. W standardzie powinniśmy dostać także kompatybilność z Android Auto oraz Apple CarPlay. Możemy się spodziewać także modyfikacji wersji wyposażenia.
Skoda SuperbSkoda Superb
Skoda Superb 2020 będzie pierwszy raz oferowana w wersji PHEV. Najprawdopodobniej napęd zostanie przeszczepiony z Volkswagena Passata GTE. To oznaczałoby silnik benzynowy 1,4 z jednostką elektryczną. Zestaw powinien oferować łącznie 215 KM i moment obrotowy 400 Nm. Już niedługo poznamy wszystkie tajemnice odświeżonego Superba.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Odświeżona Skoda Superb zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu