Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Nissan Juke zadebiutuje dopiero latem 2019?
Nissan Juke

Nowy Nissan Juke zadebiutuje dopiero latem 2019?

2018-12-10 - J. Kruczek     Tagi: Nissan, Nissan Juke, Crossover
Wiele wskazywało na to, że Nissan zaprezentuje nową generację modelu Juke w tym roku. Obstawiano jesień, ale okazuje się, że crossover może się pojawić dopiero latem przyszłego roku.

Na taki termin wskazują źródła magazynu AutoExpress. Według doniesień nowy Nissan Juke powstaje na platformie CMF-B koncernu Renault-Nissan. Ta ma pozwolić na opracowanie nowych napędów dla crossovera i to właśnie ich implementacja opóźniła premierę.
Nissan JukeNissan Juke
Nowy Nissan Juke ma skorzystać napędu hybrydowego. Także wersja elektryczna w przypadku tej marki i obecnych trendów zdaje się być oczywista. Poza tym w ofercie pozostaną konwencjonalne jednostki. Nissan planuje jednak dostosowanie ich do najnowszych norm i tak pod maskę mogą trafić benzyniaki o pojemności jednego litra czy diesle 1,5.
Nissan JukeNissan Juke
Stylistycznie mamy ponownie otrzymać model bardzo rozpoznawalny. Jednak projektanci sięgną po bardziej kanciaste formy znane z konceptów marki. Na koniec mamy otrzymać bardzo bogate opcje personalizacji. Nissan Juke ma pozostać autem bardzo stylowym dla osób lubiących się wyróżniać.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Nissan Juke zadebiutuje dopiero latem 2019?