Portal V10  »  Aktualności  »  Nowa Kia Optima otrzyma 286-konny silnik i napęd 4x4
Kia Optima

Nowa Kia Optima otrzyma 286-konny silnik i napęd 4x4

2019-12-18 - J. Kruczek     Tagi: Kia, Kia Optima
Kia Optima nowej generacji łączy w sobie fantastyczny design, bogate wyposażenie oraz mocny napęd na wszystkie koła. Koreańska marka zdradza kolejne szczegóły na temat modelu, który rzuca wyzwanie klasie premium.

Niestety nowa Kia Optima nie będzie dostępna w Polsce. Producent w związku z małą popularnością segmentu w Europie nie przewiduje debiutu na Starym Kontynencie. Szkoda, ponieważ design nowej Optimy prezentuje się doskonale. Także wnętrze nie rozczarowuje i korzysta z drewna, skóry oraz aluminium.
Kia OptimaKia Optima
Wyposażenie obejmuje wszystkie najnowsze systemy marki. Nie zabraknie takich gadżetów jak system zdalnego parkowania uruchamiany z poziomu kluczyka. Producent nie tylko nadał autu charakter premium za pomocą bogatego wyposażenia i designu. Zadbał także o dobre silniki.

Marka zapowiedziała, że Kia Optima będzie korzystać między innymi z 2,5-litrowego silnika o mocy 286 KM. Jednostka zostanie sparowana z napędem na wszystkie koła. Tak skonfigurowana maszyna może się okazać atrakcyjną alternatywą dla większego Stingera. Osobom zainteresowanym tym modelem pozostanie sprowadzenie go z USA. Kia Optima zadebiutuje za oceanem w drugiej połowie 2020 roku.
Kia OptimaKia Optima
Kia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaKia OptimaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowa Kia Optima otrzyma 286-konny silnik i napęd 4x4