Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan szykuje poważne redukcje zatrudnienia i oferty
Nissan

Nissan szykuje poważne redukcje zatrudnienia i oferty

2019-07-30 - J. Kruczek     Tagi: Nissan, rynek motoryzacyjny
Nissan zmaga się w ostatnim czasie ze spadkami sprzedaży, co oznacza że firma musi zacząć oszczędzać. Niedawno pojawiły się informacje, że marka szykuje poważną redukcję zatrudnienia, a teraz poinformowano o uszczupleniu oferty.

Nissan ma w niedługim czasie uciąć zatrudnienie o aż 12 500 etatów. Taka redukcja zatrudnienia pociągnie za sobą między innymi uszczuplenie oferty. Według najnowszych doniesień globalna produkcja Nissana ma zostać obcięta o 10 procent do marca 2022 roku.
NissanNissan
W tej chwili Nissan oferuje globalnie ponad 60 różnych modeli w ramach marek Nissan, Infiniti oraz Datsun. Ciekawe, jakie maszyny jako pierwsze zostaną skasowane. CEO Nissana, Hiroto Saikawa zdradził, że cięcia będą dotyczyły w pierwszej kolejności najmniejszych modeli. Prawdopodobnie najbardziej ucierpi na tym oferta Datsuna. Koncern nie wyklucza także redukcji wersji oraz pakietów wyposażenia swoich modeli. Istnieje też obawa o sportowe modele. Nissan 370Z oraz Infiniti Q60 radzą sobie nie najlepiej i także mogą ostatecznie zniknąć z rynku. Wkrótce powinniśmy poznać kolejne szczegóły na temat planu redukcji kosztów.
NissanNissan
NissanNissanNissanNissanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan szykuje poważne redukcje zatrudnienia i oferty