Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan nie spieszy się z kolejną generacją modelu GT-R
Nissan GT-R

Nissan nie spieszy się z kolejną generacją modelu GT-R

2019-07-15 - J. Kruczek     Tagi: Nissan, Nissan GT-R, Supersamochody
Nissan GT-R w obecnej formie jest z nami od wielu lat i póki co nie zapowiada się na następcę. Od dawna krążą plotki na temat kolejnego GT-R'a, ale okazuje się, że jest to temat naprawdę odległy.

Hiroshi Tamura nadzoruje projekt R35 GT-R od czasów zaprezentowania pierwszego konceptu. Nie ma więc lepszego źródła informacji na temat przyszłości sportowej maszyny. Tamura w wywiadzie dla magazynu Top Gear zdradził, że na dzień dzisiejszy nie ma pojęcia jak będzie wyglądał następca modelu GT-R. Producent po prostu nie podjął jeszcze żadnych decyzji.
Nissan GT-RNissan GT-R
Przedstawiciel firmy został zapytany czy GT-R Nismo 2020 będzie pożegnalną wersją dla obecnego modelu. Stwierdził jednak, że nie ma żadnych decyzji odnośnie następcy, więc zapewne nie. Nissan zwleka z planami na nowe superauto z prostej przyczyny. GT-R nadal cieszy się potężną popularnością, a producent ma zamówienia na najbliższe 18 miesięcy. Tak więc nie ma się co spieszyć. Nowa generacja GT-R nie nadejdzie wcześniej, jak w 2022 - 2023 roku. Pamiętajmy, że "Godzilla" jest obecna na rynku od 2007 roku. To imponujący czas dla modeli w dzisiejszych czasach.
Nissan GT-RNissan GT-R
Nissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan nie spieszy się z kolejną generacją modelu GT-R