Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan Leaf odświeżony na 2020 rok
Nissan Leaf

Nissan Leaf odświeżony na 2020 rok

2019-12-16 - J. Kruczek     Tagi: Nissan Leaf, Nissan, Eko
Nissan Leaf będzie obchodził swoje dziesięciolecie i z tej okazji producent postanowił odświeżyć popularny elektryczny model. Nie pokuszono się jednak o zmiany designerskie, ale o zastrzyk najnowszych technologii.

Wizualnie nic się nie zmieniło, chociaż klienci będą mieli możliwość skorzystania z nowych lakierów nadwozia. Co więc odświeżono? Model mający zadebiutować na japońskim rynku w lutym 2020 roku będzie korzystał z najnowszych systemów marki. Inżynierowie zaimplementowali poprawiony system kontroli prędkości oraz parkowania. W ofercie pierwszy raz pojawił się zaawansowany system wykrywania przeszkód w martwym punkcie.
Nissan LeafNissan Leaf
Nissan Leaf będzie też korzystał z najnowszego systemu generującego dźwięk na zewnątrz. To pozwoli na zwiększenie ochrony pieszych. Na pokładzie zagoszczą także nowe technologie łączności, co się wiąże z rozbudowaną obsługą samochodu za pośrednictwem smartfona. System pokładowy będzie można obsługiwać za pomocą standardowego 9-calowego ekranu dotykowego. Odświeżony Nissan Leaf pojawi się za dwa miesiące w Japonii. Na razie nie ujawniono kiedy auto zawita na inne rynki.
Nissan LeafNissan Leaf
Nissan LeafNissan LeafNissan LeafNissan LeafNissan LeafNissan LeafNissan LeafNissan LeafDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nissan Leaf odświeżony na 2020 rok

Nissan Leaf odświeżony na 2020 rok
Michaell 2019-12-30 02:17
Zobaczymy jak z ceną będzie, bo jak na razie mam w planach kupić nowego korando w przyszłym roku. W ssangu za nieduże pieniądze dostaje się naprawdę wiele