Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan GT-R - specjalna wersja poświęcona tenisistce Naomi Osaka
Nissan GT-R

Nissan GT-R - specjalna wersja poświęcona tenisistce Naomi Osaka

2018-12-19 - J. Kruczek     Tagi: Nissan GT-R, Nissan, Supersamochody
Naomi Osaka została ambasadorem marki Nissan jesienią tego roku. Teraz producent postanowił uczcić to wydarzenie specjalną wersją modelu GT-R. Auto powstanie w liczbie zaledwie 50 egzemplarzy i będzie dostępne jedynie w Japonii.

Nissan GT-R poświęcony gwieździe tenisa będzie dostępny w jednym z trzech kolorów nadwozia. Karoserię będzie zdobić lakier Midnight Opal, Brilliant White oraz Meteor Flake Black Pearl. Specjalna edycja otrzyma w pełni LEDowe oświetlenie oraz tylny spojler z gołego karbonu. Każdy egzemplarz otrzyma także specjalną tabliczkę informującą o wersji i numerze egzemplarza.
Nissan GT-RNissan GT-R
Nie zdradzono większej ilości szczegółów na temat samochodu. Przedstawiono za to fotografie i zapowiedziano, że niedługo zostaną podane ceny. Prezentowana edycja Nissana GT-R będzie jedną z ostatnich. Jak wiadomo producent już pracuje nad kolejną generacją. Nowy GT-R przejdzie spore przemiany technologiczne. Przede wszystkim pod maską może zagościć zelektryfikowany napęd. Podobno jest rozważana także implementacja czegoś na wzór systemu KERS z F1. Moc nowego GT-Ra może przekraczać 600 KM.
Nissan GT-RNissan GT-R
Nissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RNissan GT-RDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan GT-R - specjalna wersja poświęcona tenisistce Naomi Osaka