Portal V10  »  Aktualności  »  Nadchodzi nowe BMW X3
BMW X3

Nadchodzi nowe BMW X3

2016-11-11 - F. Michalak     Tagi: BMW, BMW X3, SUV, Auta hybrydowe
BMW zapowiada odmienione X3, które zadebiutuje na salonach już w 2017 roku. Wśród nowości klienci mogą spodziewać się napędu hybrydowego, a nawet elektrycznego. Nie zabraknie sportowej nutki w postaci mocniejszych jednostek napędowych a nawet serii M. 

BMW reprezentowało nurt "zielonych" samochodów swoją serią 'i". Powoli jednak niemiecki producent chce wprowadzać silniki hybrydowe, a nawet elektryczne do wszystkich swoich modeli. Nowe X3 będzie zbudowane na płycie podłogowej CLAR, dzięki czemu samochód zrzuci 100 zbędnych kilogramów. 
BMW X3
Nowa gama silnikowa zaoferuje kilka mocnych jednostek w postaci M40i, M40d oraz X3 M. W przypadku tej ostatniej wersji mówi się nawet o 500KM mocy co w przypadku auta o takich gabarytach może dać naprawdę niesamowite osiągi. Dla bardziej przyziemnych klientów możemy wspomnieć o odmianie sDrive 18d, która będzie emitować poniżej 120g/km CO2. Debiut nowego modelu już niedługo, jednak na SUV-a z napędem hybrydowym i elektrycznym przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nadchodzi nowe BMW X3