Portal V10  »  Aktualności  »  Mitsubishi L200 - nowy pickup wyjechał z cienia
Mitsubishi L200

Mitsubishi L200 - nowy pickup wyjechał z cienia

2018-11-09 - J. Kruczek     Tagi: Pickup, 4x4, Mitsubishi L200, Mitsubishi
Mitsubishi L200 doczekał się nowej odsłony i trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Projektanci marki zadbali o agresywny design sprawiający wrażenie bardzo solidnego pickupa gotowego do dzikich szaleństw w terenie.

Nowy Mitsubishi L200 nadal posiada napęd na wszystkie koła z możliwością odłączenia przedniej osi. Teraz jednak doszyły nowe technologie, jak system offroad. Ten oferuje tryby: szuter, błoto i śnieg, piach oraz skały. Każdy z nich wpływa na pracę poszczególnych elementów napędu dzięki czemu auto ma się perfekcyjnie spisywać w różnych warunkach.
Mitsubishi L200Mitsubishi L200
Co ciekawe producent nie wspomina nic o silniku. Wygląda na to, że pod maską pozostanie dobrze znany 2,4-litrowy motor o mocy 181 KM. Pięciobiegową skrzynię automatyczną zastąpi sześciobiegowa przekładnia. Wśród zmian pojawiły się większe tarcze czy grubsze amortyzatory. Całość mają dopełnić liczne systemy bezpieczeństwa.
Mitsubishi L200Mitsubishi L200
Wygląda jednak na to, że nowe Mitsubishi L200 to w efekcie pickup po bardzo rozbudowanym liftingu, a nie zupełnie nowa generacja. Auto ma zadebiutować 17 listopada w Tajlandii, a następnie będzie oferowany na kolejnych rynkach. Polski debiut będzie miał prawdopodobnie miejsce dopiero w przyszłym roku.
Mitsubishi L200Mitsubishi L200Mitsubishi L200Mitsubishi L200Mitsubishi L200Mitsubishi L200Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mitsubishi L200 - nowy pickup wyjechał z cienia