Portal V10  »  Aktualności  »  Mini planuje poszerzyć ofertę. Będzie sedan i małe auto sportowe
Mini

Mini planuje poszerzyć ofertę. Będzie sedan i małe auto sportowe

Mini pod skrzydłami BMW rozwinęło się nie do poznania. Marka, która kiedyś produkowała jeden model dziś jest szanowanym wytwórcą całej gamy wszechstronnych pojazdów.

Nie brakuje SUV-a, Crossovera, Roadstera, Cabrio, Coupe, a nawet dostawczaka. Jednak to jeszcze nie koniec. Okazuje się, że w najbliższych latach Mini planuje jeszcze bardziej rozszerzyć ofertę. Zaskakuje jednak kierunek w jakim zamierzają pójść Brytyjczycy. Są duże szanse na to, że w gamie Mini zagości nowy SUV, roadster, a nawet sedan. Ten pierwszy może bazować na BMW X3, co oznacza, że będzie największym modelem w ofercie marki.

W przypadku Roadstera natomiast, Mini zamierza stworzyć coś w stylu konkurenta Mazdy MX-5. Niezły pomysł, zwłaszcza, że Brytyjczycy zawsze byli nieźli w tworzeniu tego typu pojazdów. Kwestia sedana jest z kolei najbardziej tajemnicza i kontrowersyjna. Mini planuje tym modelem podbić rynek chiński. Czy zamierzenia zostaną zrealizowane? Czas pokaże, lecz już dziś jesteśmy pewni, że Mini nabiera rozpędu i nic nie wskazuje na to, żeby ofensywa nowych modeli miała się zakończyć.źródło: autoblog

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mini planuje poszerzyć ofertę. Będzie sedan i małe auto sportowe