Portal V10  »  Aktualności  »  Mini Cooper SE - przyjęto przeszło 45 000 zamówień
Mini Cooper SE

Mini Cooper SE - przyjęto przeszło 45 000 zamówień

2019-08-14 - J. Kruczek     Tagi: Mini, Mini Cooper, Eko, Mini Cooper SE
Mini Cooper SE nie zaoferował powiewu świeżości w designie, a producent został skrytykowany za zwlekanie z premierą elektrycznego auta. Mimo to marka może mówić już teraz o sukcesie. Elektryczne Mini przyciągnęło sporą ilość zainteresowanych klientów.

Producent pochwalił się, że od prezentacji Mini Cooper SE przyjął przeszło 45 000 zamówień na elektrycznego hatchbacka. Co prawda auto zadebiutuje w salonach dealerskich początkiem 2020 roku, ale zainteresowani mogą składać zamówienia przez stronę producenta. Rezerwacja wymaga wpłacenia zaliczki w wysokości 500 funtów. Z tej opcji jak widać skorzystało już naprawdę dużo osób.
Mini Cooper SEMini Cooper SE
Taka ilość rezerwacji nie oznacza, że wszyscy klienci finalnie kupią Mini Cooper SE. Część z osób może się rozmyślić choćby z powodu na czas oczekiwania na auto. Zawsze część zamówień jest anulowana. Mimo to zainteresowanie modelem napawa optymizmem. Produkcja Mini Cooper SE ma ruszyć 1 listopada, czyli dzień po planowanym opuszczeniu UE przez Wielką Brytanię. Producent zapewnia jednak, że ten proces nie wpłynie na produkcję modelu.
Mini Cooper SEMini Cooper SE
Przypomnijmy, że Mini Cooper SE posiada silnik elektryczny znany z BMW i3s. Jednostka generuje około 184 KM oraz moment obrotowy 270 Nm. Napęd trafia na przednią oś, a energia jest czerpana z baterii o pojemności 32,6 kWh. Zasięg auta ma się mieścić w przedziale od 235 do 270 km.
Mini Cooper SEMini Cooper SEMini Cooper SEMini Cooper SEMini Cooper SEMini Cooper SEDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mini Cooper SE - przyjęto przeszło 45 000 zamówień