Portal V10  »  Aktualności  »  Mini Cooper S E zrzucił kamuflaż. Pierwsze EV marki przyłapane w USA
Mini Cooper S E

Mini Cooper S E zrzucił kamuflaż. Pierwsze EV marki przyłapane w USA

2019-05-29 - J. Kruczek     Tagi: Mini, Mini Cooper, Eko, Mini Cooper S E
Mini Cooper S E był wielokrotnie łapany podczas testów. Za każdym razem auto miało na sobie kamuflaż, ale teraz udało się złapać samochód pełnej krasie. Fotografowie magazynu Carscoops trafili na elektryczne Mini podczas oficjalnej sesji zdjęciowej.

Auto zostało przyłapane w USA i do sieci już trafiły zdjęcia. Jak widać po fotografiach designersko nie ma żadnych zaskoczeń. Mamy do czynienia ze zwykłym Mini wzbogaconym o kilka stylistycznych detali wskazujących na ekologiczny charakter.
Mini Cooper S EMini Cooper S E
I tak możemy zobaczyć zaślepiony grill z żółtymi akcentami i logo Mini Electric. W nadkolach znalazły się specjalnie zaprojektowane felgi, a całość dopełniają żółte akcenty w postaci lusterek czy symboli nad przednimi nadkolami. Co ciekawe maskowania nie zdjęto z tylnego zderzaka. Możemy się więc spodziewać, że został on mocniej przeprojektowany względem standardowych modeli. Mimo to Mini Cooper S E mógł być autem dużo ciekawszym.
Mini Cooper S EMini Cooper S E
Mini Cooper S E ma zadebiutować końcem roku. Auto skorzysta ze zmodyfikowanego napędu BMW i3s. Na oficjalne szczegóły musimy jednak jeszcze trochę poczekać.
Mini Cooper S EMini Cooper S EMini Cooper S EMini Cooper S EMini Cooper S EMini Cooper S EMini Cooper S EMini Cooper S EDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mini Cooper S E zrzucił kamuflaż. Pierwsze EV marki przyłapane w USA