Portal V10  »  Aktualności  »  Mercedes - wkrótce kolejne nowości z rodziny kompaktów
Mercedes klasy A

Mercedes - wkrótce kolejne nowości z rodziny kompaktów

2018-02-08 - F. Michalak     Tagi: Mercedes, Mercedes A, Mercedes CLA, Mercedes GLA
Mercedes w ostatnim czasie wprowadza nowy język stylistyczny zapoczątkowany przez nowego CLS-a, który spotkał się z mieszanymi uczuciami. O wiele lepiej wypadła nowa klasa A w nadwoziu hatchback, jednak jak twierdzi jeden z szefów Mercedesa to dopiero początek. 

Na platformie na której zbudowana jest najnowsza klasa A powstanie jeszcze wiele modeli. Szefostwo mówi w sumie o 8 nowych autach. Mamy więc klasę A w nadwoziu hatchback. Niedługo powinien także zadebiutować sedan w odpowiedzi na Audi A3 Limousine. Niewiele później ma się pojawić nowa klasa CLA oraz CLA Shooting Brake - tutaj jednak jesteśmy ostrożni. Przypomnijmy, że poprzedniej generacji CLS Shooting Brake okazał się totalną klapą. 
Mercedes klasy AMercedes klasy A
Klasa B również zyska nowy wygląd. Obok niej pojawi się nowość  - Mercedes GLB będący czymś na wzór najnowszego BMW X2. Wieści głoszą, że klasa A będzie dostępna również w nadwoziu coupe. Czy rzeczywiście niemiecki producent, aż tak chce rozbudować swojego flagowego kompakta premium? Jeśli tak to czekamy z niecierpliwością. 
Mercedes klasy AMercedes klasy A
Mercedes klasy AMercedes klasy ADodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Mercedes - wkrótce kolejne nowości z rodziny kompaktów

Mercedes - wkrótce kolejne nowości z rodziny kompaktów
z.mirek 2018-02-20 17:05
Jeden z kompaktowych Mercedesów wypożyczałem ostatnio w Panek. W sumie to z jazdy byłem bardzo zadowolony. Nie narzekałem ani na możliwości samego modelu jak i komfort jazdy.