Portal V10  »  Aktualności  »  Mercedes Vito i eVito - niemiecki producent odświeżył swoje vany
Mercedes Vito i eVito

Mercedes Vito i eVito - niemiecki producent odświeżył swoje vany

2020-03-11 - J. Kruczek     Tagi: Van, Mercedes, Mercedes Vito, Mercedes eVito
Mercedes zaprezentował odświeżony model Vito i eVito. Oba modele miały zostać pokazane podczas salonu samochodowego w Genewie. Największą zmianą wizualną jest zmodyfikowany grill.

We wnętrzu można znaleźć nowe wersje systemu teleinformacyjnego z 7-calowym ekranem. System oferuje kompatybilność z Android Auto oraz Apple CarPlay. Producent zadbał o nowe elementy wykończenia wnętrza oraz o opcjonalny pakiet Chrome zawierający chromowane wykończenie oraz fortepianową czerń.
Mercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVito
Mercedes Vito wzbogacił się o nowe systemy bezpieczeństwa, jak aktywny asystent hamowania. Pojawiło się także cyfrowe lusterko wsteczne. Pod maskę vanów trafią silniki wysokoprężne o pojemności 1,7 l i 2,0 l. Klienci wybiorą spośród kilku wersji mocy od 101 KM do 263 KM. Podstawowe wersje korzystają z 6-biegowej skrzyni manualnej, modele z wyższych wersji posiadają dziewięciobiegowe automaty. W standardzie napęd trafia na tył, a opcjonalnie można zamówić napęd na wszystkie koła.
Mercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVito
Bardziej ekologiczni kierowcy mogą sięgnąć po Mercedesa eVito wyposażonego w 201-konny silnik elektryczny. Zasilanie dostarcza zestaw baterii o pojemności 90 kWh. Elektryczny van w wersji Tourer ma mieć zasięg 421 km. Naładowanie 80% baterii z pomocą ładowarki 110 kW ma zająć 45 minut.
Mercedes Vito i eVito otrzymały także nowe zawieszenie Airmatic mające znacząco poprawić komfort podróżowania. Zamówienia na vany z napędem konwencjonalnym ruszą 1 kwietnia, a ceny wystartują od 22 600 euro. eVito Tourer ma być dostępny od lata, ale na razie nie ujawniono ceny.
Mercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoMercedes Vito i eVitoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes Vito i eVito - niemiecki producent odświeżył swoje vany