Portal V10  »  Aktualności  »  Mercedes C63 AMG T Black Series - zdjęcia szpiegowskie mocarnego kombi
Mercedes C63 AMG T Black Series

Mercedes C63 AMG T Black Series - zdjęcia szpiegowskie mocarnego kombi

Mercedes C63 AMG jest jednym z najlepszy aut dostępnych na rynku. Ogromna moc płynąca z wspaniale brzmiącego silnika V8 zamknięta w karoserii, która pomieści całą rodzinę.

Jeśli dodamy do tego jeszcze bardziej pojemne nadwozie kombi i wzmocnioną, 510 - konną jednostkę w odmianie Black Series sięgnięmy motoryzacyjnego ideału. Auto, które widzicie na zdjęciach już za kilka miesięcy będzie siać postrach na torze, a także pod supermarketem. Ładujesz do bagażnika duży wór karmy dla psa po czym odpalasz mocarne V8 i znikasz w chmurze dymu z tylnych opon. Ludzie pomyślą, że spieszysz się do Hadesu, bo Twój Cerber nieco zgłodniał. Jednak podczas spokojnej jazdy będziesz wyglądał jak przykładny tata dwójki dzieci i właściciel owczarka niemieckiego. Właśnie takie auta uwielbiamy - cichociemne. Co prawda odmiana Black Series z poszerzonymi zderzakami i wlotami powietrza, a także podwójnym wydechem nieco bardziej rzuca się w oczy, ale przy pierwszym lepszym Golfie po pseudotuningu C-Klasa AMG i tak wygląda nader spokojnie.
 
510 KM z 6,2 - litrowego V8 przekazywane będzie na koła za pośrednictwem dwusprzęgłowej przekładni AMG Speedshift MCT. Szykuje się kolejna, gorąca bagażówka. Życzymy sobie więcej takich Mercedesów.źródło: autoblog

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes C63 AMG T Black Series - zdjęcia szpiegowskie mocarnego kombi