Portal V10  »  Aktualności  »  Mercedes C63 AMG Black Series w wersji sedan przyłapany bez kamuflażu
Mercedes C63 AMG Black Series

Mercedes C63 AMG Black Series w wersji sedan przyłapany bez kamuflażu

Black Series to śmietanka towarzyska wszystkich Mercedesów. Słynące z potężnych silników i diabelskich osiągów samochody są wyposażone w body kity, które wyglądają, jakby były projektowane na siłowni. Nie inaczej jest z najnowszym dzieckiem "czarnej rodziny" - C63 AMG Coupe, które zostało zaprezentowane na tegorocznej wystawie we Frankfurcie. Niebawem do grona Black Series dołączy C-klasa w wersji sedan, czego dowodem są załączone zdjęcia. Samochód został przyłapany podczas testów na torze Nurburgring. Przedstawiciele Mercedesa na razie nie wspominają o dacie jego premiery, ale nieoficjalne źródła donoszą, że może to nastąpić "już wkrótce". Testowany egzemplarz najnowszaej odmiany C63 AMG Black Series został wyposażony w "ciało", które można podziwiać we wspomnianej odmianie Coupe. Muskularne nadkola i poszerzone zderzaki dbają o odpowiednie chłodzenie i silnika, i układu hamulcowego oraz zapewniają lepsze trzymanie się drogi.
Mercedes SL 65 AMG Black Series
Pod maskę C-klasy Black Series trafi znany z dwudrzwiowej odmiany silnik o pojemności 6.2 litra. Benzynowa jednostka V8 rozwija 510 KM mocy, która przekazywana jest na koła za pośrednictwem siedmiostopniowego "automatu" AMG SpeedShift MCT, który zmienia biegi w jedną dziesiątą sekundy.
Nie spodziewamy się większych modyfikacji względem odmiany Coupe, choć brak kamuflażu na karoserii i wyposażenie testowanego egzemplarza w "płaszcz" dwudrzwiowej wersji może (ale nie musi) sugerować, że zmianom ulegną zderzaki. Czekamy na kolejną porcję zdjęć szpiegowskich.źródło: AutoBlog

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes C63 AMG Black Series w wersji sedan przyłapany bez kamuflażu