Portal V10  »  Aktualności  »  McLaren zdecydowanie nie stworzy SUV-a
McLaren 650S

McLaren zdecydowanie nie stworzy SUV-a

2015-03-11 - A. Ruciński     Tagi: SUV, McLaren, McLaren 650S
Moda na SUV-y i Crossovery doprowadziła do sytuacji, w której niemal każdy producent chce mieć w ofercie takie auto. Dotyczy to także niszowych marek pokroju Lamborghini, Rolls Royce`a, czy Bentleya. A co z McLarenem?

To brytyjska firma produkująca tylko i wyłącznie sportowe auta z krwi i kości, podobnie jak Lamborghini (no, może poza traktorami). Czy McLaren także rozważa stworzenie pseudoterenówki? Szefowie marki mówią zdecydowanie nie. Zamiast nietypowych jak na tę markę modeli chcą nadal robić to, na czym znają się najlepiej. A więc produkować supersamochody oraz pojazdy sportowe.

McLaren z roku na rok ma się coraz lepiej, sukcesywnie zwiększając zyski. SUV może przyniósłby dodatkowy profit, lecz mógłby także nadszarpnąć wizerunek firmy. Najwyraźniej Brytyjczycy nie chcą ryzykować.źródło: gtspirit

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

McLaren zdecydowanie nie stworzy SUV-a

McLaren zdecydowanie nie stworzy SUV-a
r dennis 2015-03-11 12:20
Bardzo dobrze! Wiele dobrych i prestiżowych marek skundliło się ostatnio. A SUV-y są chyba dla ludzi którzy nie wiedzą czego chcą, bo to niby samochód do wszystkiego, hmm... jak coś jest do wszystkiego to jest... . Tak trzymać McLaren ;-)
McLaren zdecydowanie nie stworzy SUV-a
Sylw 2015-03-11 13:42
I bardzo dobrze, nienawidzę pseudoterenówek, wielkie auta dla ludzi z małymi... Prawdziwe terenówki to co innego, ale to też nie dla McLarena...