Portal V10  »  Aktualności  »  McLaren ostro o SUVach konkurencji. Brytyjczycy nie planują takiego auta
McLaren

McLaren ostro o SUVach konkurencji. Brytyjczycy nie planują takiego auta

2019-09-18 - J. Kruczek     Tagi: McLaren, SUV
Porsche i Lamborghini mają swoje SUVy. W drodze jest już pseudoterenówka od Aston Martina oraz Ferrari. Wydawałoby się, że lada moment do rywalizacji dołączy także McLaren. Okazuje się jednak, że marka ma dość ostre zdanie na temat SUVów.

Darren Goddard z McLarena udzielił wywiadu magazynowi CarSales. Przyznał w nim, że SUVy nie są czymś czego chce McLaren. Nie tylko firma nie potrzebuje nagłego wzrostu sprzedaży samochodów, ale po prostu uważa SUVy za samochody, w których nie ma nic ciekawego.
McLarenMcLaren
Goddard stwierdził, że co prawda najważniejsi konkurenci mają SUVy, ale tak naprawdę są to różne wariacje na temat Audi Q7 i VW Touarega. McLaren mógłby w każdej chwili podjąć taką współpracę w celu zbudowania SUVa, ale nie byłoby to uczciwe względem klientów marki. Osoby sięgające po markę McLaren liczą na pewną ekskluzywność, a nie na produkt innej firmy ze zmienionym nadwoziem.
McLarenMcLaren
McLaren nie ma zamiaru budować SUVa. Zamiast tego firma skupi się na wykorzystaniu elektryfikacji tak, aby budować jeszcze szybsze i bardziej emocjonujące samochody.
McLarenMcLarenDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

McLaren ostro o SUVach konkurencji. Brytyjczycy nie planują takiego auta