Portal V10  »  Aktualności  »  McLaren Elva w historycznym malowaniu
McLaren Elva

McLaren Elva w historycznym malowaniu

2020-03-13 - J. Kruczek     Tagi: McLaren, McLaren Elva, Supersamochody, Supersamochód
McLaren Elva to piękny speedster nawiązujący do najlepszych lat brytyjskiej motoryzacji i wielkich sukcesów marki na torach wyścigowych. Auto jest hołdem dla modelu Elva M1A, którym ścigał się Bruce McLaren.

McLaren Elva powstanie w ilości zaledwie 399 egzemplarzy i dziś producent postanowił pokazać tę maszynę w klasycznych wyścigowych barwach. Pojazd otrzymał czarne nadwozie z biało-czerwonymi motywami wzorowanymi na modelu z 1964 roku, który ustanowił rekord Grand Prix Kanady.
McLaren ElvaMcLaren Elva
Grafikę uzupełnił numer startowy 4. We wnętrzu znalazły się efektowne sportowe fotele z czarno-czerwonym wykończeniem. Auto jest dziełem oddziału MSO. Prezentowana grafika pokazuje, jak może wyglądać McLaren Elva. Tak wykończony pojazd nie trafi do produkcji, chyba że jakiś klient sobie tego zażyczy. Wszystkie sztuki bowiem otrzymają wykończenie na zlecenie.
McLaren ElvaMcLaren Elva
Przypomnijmy, że McLaren Elva korzysta z 4-litrowego silnika V8 z podwójnym doładowaniem. Jednostka ma generować 804 KM mocy i moment obrotowy 800 Nm. Najnowszy speedster marki przyspiesza do setki w czasie poniżej 3 s. Ceny startują od 1 690 000 dolarów.
McLaren ElvaMcLaren ElvaMcLaren ElvaMcLaren ElvaMcLaren ElvaMcLaren ElvaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

McLaren Elva w historycznym malowaniu