Portal V10  »  Aktualności  »  Maserati pokaże nowy sportowy model w 2020 roku. Ambitny plan marki
Maserati

Maserati pokaże nowy sportowy model w 2020 roku. Ambitny plan marki

Maserati zapowiedziało nowy sportowy model mający trafić do oferty w przyszłym roku. Nie da się ukryć, że zapowiedzi marek należących do koncernu FCA trzeba traktować z dozą rezerwy. Mimo to Maserati potrzebuje nowego modelu i mamy nadzieję, że tym razem marka nie zaliczy opóźnień.
MaseratiMaserati
Maserati w ostatnim czasie nie radzi sobie najlepiej, ale firma ma nakreślony plan działania na najbliższe lata. Producent ma odświeżyć istniejące modele oraz wprowadzić kilka nowości. Pierwszą z nich będzie sportowy model planowany na 2020 rok.

Na razie nie wiadomo jak będzie się prezentować nowa maszyna. Nieoficjalne informacje mówią, że nie będzie to produkcyjna wersja konceptu Alfieri. Auto ma się znacząco różnić od zaprezentowanego pięć lat temu konceptu. Premierze nowego sportowego auta będą towarzyszyć także odświeżone modele Levante, Ghibli oraz Quattroporte.
MaseratiMaserati
W 2021 roku mamy poznać nowego kompaktowego SUVa dostępnego także w wersji elektrycznej. Do tego dojdzie kabriolet na bazie nowego sportowego modelu oraz długo oczekiwany następca GranTurismo. W 2022 roku Maserati pokaże nowe GranCabrio oraz kolejną generację Quattroporte. Rok później zadebiutuje druga generacja modelu Levante. Plan jest bardzo optymistyczny, ale pamiętajmy, że koncern FCA bardzo rzadko mieści się w narzuconych sobie terminach.
MaseratiMaseratiDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Maserati pokaże nowy sportowy model w 2020 roku. Ambitny plan marki