Portal V10  »  Aktualności  »  Lotus Evija wdzięczy się na Bliskim Wschodzie
Lotus Evija

Lotus Evija wdzięczy się na Bliskim Wschodzie

2019-09-23 - J. Kruczek     Tagi: Lotus Evija, Lotus, Supersamochód, Supersamochody
Lotus stara się podkręcać atmosferę wokół swojego nowego hiperauta. Evija została pokazana już podczas Monterey Car Week oraz na imprezie Lotus Day w Japonii. Teraz hiperauto zawitało do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dzięki temu możemy zobaczyć imponującą maszynę w pustynnej scenerii. Auto zostało zabrane na oficjalną sesję fotograficzną oraz wystawiono je w otwartym w zeszłym roku salonie marki w Dubaju. Bliski Wschód jest ważnym rynkiem dla producentów supersamochodów i nie dziwi fakt, że Jaguar tak szybko chciał pokazać swoją zabawkę tamtejszej klienteli.
Lotus EvijaLotus Evija
Lotus Evija ma być pokazywany przez kilka dni w salonie, a następnie zostaną przeprowadzone prywatne pokazy dla potencjalnych klientów. Przypomnijmy, że hiperauto zostało wycenione na 1,9 mln euro. Maszyna może się pochwalić mocą 1972 KM i momentem obrotowym 1700 Nm płynących z czterech elektrycznych silników. Pierwsza setka będzie się pojawiała na prędkościomierzu po upływie niespełna 3 s. Prędkość maksymalna wyniesie 320 km/h, a zasięg ma oscylować w granicach 400 km.
Lotus EvijaLotus Evija
Lotus EvijaLotus EvijaLotus EvijaLotus EvijaLotus EvijaLotus EvijaLotus EvijaLotus EvijaLotus EvijaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lotus Evija wdzięczy się na Bliskim Wschodzie