Portal V10  »  Aktualności  »  Lexus RC - japońskie coupe przeszło lifting
Lexus RC

Lexus RC - japońskie coupe przeszło lifting

2018-08-31 - J. Kruczek     Tagi: Lexus RC, Lexus, Coupe
Lexus RC po pięciu latach obecności na rynku doczekał się odświeżenia. Producent postanowił przeprowadzić lifting, który skupił się na kosmetyce. Eleganckie coupe nie wymagało bowiem zbyt dużych zmian.

Projektanci wprowadzili zmiany stylistyczne wzorowane na tych z młodszego LC. Główne różnice względem poprzednika widać w oświetleniu. Przede wszystkim światła do jazdy dziennej zintegrowano w reflektorach, co daje bardziej elegancki i spójny efekt.
Lexus RCLexus RC
Atrapa chłodnicy otrzymała nową fakturę. W tyle zderzak otrzymał dwa dodatkowe wloty powietrza. Maja zapewniać lepsza stabilność przy dużych prędkościach. Poszerzono też światła i wkomponowano w nie grafikę litery "L".

Lexus RC może się pochwalić nowymi materiałami wykończenia wnętrza. Zadbano też o zaktualizowany system teleinformacyjny. Całość sprawia wrażenie bardziej nowoczesnej i luksusowej. Pojawił się też analogowy zegarek także zapożyczony z modelu LC.
Lexus RCLexus RC
Dwulitrowy silnik o mocy 245 KM ma teraz znacznie lepiej reagować na gaz. Zadbano też o sztywniejsze nastawy zawieszenia. Odświeżony Lexus RC zadebiutuje na paryskim salonie samochodowym. Do salonów trafi z początkiem przyszłego roku.
Lexus RCLexus RCLexus RCLexus RCLexus RCLexus RCLexus RCLexus RCLexus RCLexus RCDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lexus RC - japońskie coupe przeszło lifting