Portal V10  »  Aktualności  »  Lexus LC Convertible - produkcyjna wersja zadebiutuje w Goodwood
Lexus LC Convertible

Lexus LC Convertible - produkcyjna wersja zadebiutuje w Goodwood

2019-06-13 - J. Kruczek     Tagi: Lexus, Lexus LC, Lexus LC Convertible
Lexus wykorzystał tegoroczny salon samochodowy NAIAS do prezentacji pięknego konceptu LC Convertible. Teraz producent zapowiada, że początkiem lipca na Festiwalu Prędkości w Goodwood zostanie pokazana produkcyjna wersja samochodu.

Póki co nie ujawniono szczegółów na temat samochodu. Lexus LC Convertible w wersji koncepcyjnej wyglądał na auto gotowe do produkcji, więc spodziewamy się, że producent nie zmieni wiele. To oznacza premierę naprawdę pięknego samochodu.
Lexus LC ConvertibleLexus LC Convertible
Zapewne kabriolet przejmie silniki z wersji coupe. To by oznaczało wolnossące 5-litrowe V8 o mocy 471 KM i momencie obrotowym 539 Nm. Silnik powinien być sparowany z 10-stopniową przekładnią automatyczną. Coupe w tej konfiguracji osiąga setkę w czasie 4,4 s. Kabriolet będzie zapewne wolniejszy.
Lexus LC ConvertibleLexus LC Convertible
W ofercie powinien sie także pojawić układ hybrydowy z 3,5-litrowym silnikiem V6. Jednostka sparowana z dwoma silnikami elektrycznymi daje łącznie moc 354 KM. Coupe w tej wersji przyspiesza do setki w 4,7 s. Lexus LC Convertible jeszcze w tym roku powinien trafić do salonów. Ceny zapewne będą wyższe niż w przypadku coupe.
Lexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lexus LC Convertible - produkcyjna wersja zadebiutuje w Goodwood