Portal V10  »  Aktualności  »  Lexus LC Convertible - koncepcyjny kabriolet gotowy do produkcji
Lexus LC Convertible

Lexus LC Convertible - koncepcyjny kabriolet gotowy do produkcji

2019-01-11 - J. Kruczek     Tagi: Lexus, Lexus LC Convertible, Lexus LC 500, Lexus LC
Lexus zaprezentował model LC Convertible, który ma zostać pokazany publicznie podczas salonu samochodowego w Detroit już za kilka dni. Luksusowy kabriolet został przedstawiony jako koncept, ale wygląda na samochód gotowy do produkcji.
 
Producent twierdzi, że auto powstało w wyniku sprawdzania swoich możliwości przez zespół projektowy marki. Auto wykorzystuje efektowny design coupe, aby stworzyć wizję pięknego kabrioletu przyszłości. I trzeba przyznać, że LC pozbawiony dachu prezentuje się naprawdę pociągająco.
Lexus LC ConvertibleLexus LC Convertible
Lexus LC Convertible posiada nadwozie o długości 4770 mm, szerokości 1920 mm oraz wysokości 1340 mm. Tym samym auto jest nieco dłuższe i niższe od zabudowanej wersji. Większość designu pozostała niezmieniona względem coupe. Oczywiście główną różnicą jest materiałowy dach oraz zmieniona przednia szyba. Projektanci zadbali też o kilka detali, jak czarne wykończenie niektórych elementów nadwozia, czy nowe 22-calowe felgi.
Lexus LC ConvertibleLexus LC Convertible
We wnętrzu znalazła się tapicerka z białej skóry z żółtymi przeszyciami. Całość prezentuje się bardzo elegancko. W kwestii szczegółów to powinniśmy je poznać w przyszłym tygodniu. Wtedy auto zostanie pokazane zwiedzającym targi NAIAS w Detroit.
Lexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleLexus LC ConvertibleDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lexus LC Convertible - koncepcyjny kabriolet gotowy do produkcji