Portal V10  »  Aktualności  »  Lexus CT 200h - szereg nowości na rok 2017
Lexus CT 200h

Lexus CT 200h - szereg nowości na rok 2017

2016-10-18 - F. Michalak     Tagi: Hatchback, Lexus, Lexus CT 200h
Lexus CT 200h to kompakt klasy premium, którego sprzedaż w Polsce nie należy to najwyższych. Wysoka cena oraz silna konkurencja z Niemiec zadecydowały o niskiej popularności tego modelu. Producent chce zachęcić z powrotem klientów wprowadzając szereg zmian na rok modelowy 2017. 
Lexus CT 200hLexus CT 200h
Wersja Sport zostanie nieznacznie wzbogacona, możemy spodziewać się także nowego wariantu Executive Edition oraz kilku nowych opcji do wyboru. Odmiana Sport będzie wyposażona w przyciemniane szyby oraz czarne wykończenie lusterek, atrapy chłodnicy czy felg dla bardziej agresywnego wyglądu. 
Lexus CT 200hLexus CT 200h
Co w standardzie? Z ciekawszych rzeczy należy wymienić osiem poduszek powietrznych, sześć głośników, z których popłynie muzyka przez Bluetooth czy pamięć USB, a także dwustrefowa klimatyzacja oraz możliwość wyboru trybu jazdy. W opcjach znajdzie się również skórzana tapicerka, system Lexus Premium Navigation oraz szyberdach. Czy to pozwoli się wybić Lexusowi na tle konkurentów? Łatwo nie będzie ale najważniejsze, że producent się stara. Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lexus CT 200h - szereg nowości na rok 2017