Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini z rekordowymi wynikami w pierwszym półroczu 2018 roku
Lamborghini

Lamborghini z rekordowymi wynikami w pierwszym półroczu 2018 roku

Lamborghini udowadnia, że producenci samochodów sportowych maja się naprawdę dobrze. Włoska marka poinformowała właśnie, że zaliczyła rekordową sprzedaż w pierwszym półroczu 2018 roku.

Według opublikowanych liczb Lamborghini sprzedało w minionym półroczu więcej samochodów niż przez cały 2013 rok. Od stycznia do czerwca producent dostarczył 2327 egzemplarzy swoich samochodów do klientów. Wzrost sprzedaży marka zawdzięcza w największej mierze modelowi Huracan. Ta maszyna znalazła 1604 odbiorców, czyli o 204 więcej niż w analogicznym okresie minionego roku.
LamborghiniLamborghini
Aventador znalazł w pierwszym półroczu 673 odbiorców i tym samym flagowy model utrzymał sprzedaż z zeszłego roku. Marka wykręciła rekordowy wynik mimo iż w ofercie nie było jeszcze modelu Urus. A ten z pewnością podniesie słupki sprzedaży.

Urus nie jest jedynym asem w rękawie Lamborghini. W przygotowaniu znajduje się Aventador SVJ. Ta topowa maszyna podobno już wykręciła rekord toru Nurburgring dla produkcyjnych samochodów. Nieoficjalnie mówi się o czasie 6 minut i 45 sekund. Nie pozostaje nam nic, jak czekać na oficjalne ogłoszenie i premierę modelu.
LamborghiniLamborghini
LamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini z rekordowymi wynikami w pierwszym półroczu 2018 roku