Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini prezentuje Aventadora SVJ 63 Roadster i Huracana EVO GT Celebration
Lamborghini

Lamborghini prezentuje Aventadora SVJ 63 Roadster i Huracana EVO GT Celebration

Lamborghini zaprezentowało Aventadora SVJ 63 Roadster. Superauto kroczy śladami specjalnej wersji coupe pokazanej w zeszłym roku. Nazwa limitowanej edycji odnosi się do roku założenia marki, czyli 1963 r.

Lamborghini Aventador SVJ 63 Roadster będzie dostępny w ośmiu specjalnych malowaniach. Wszystkie zostaną ozdobione elementami z matowego bądź błyszczącego włókna węglowego. W nadkolach znajdą się specjalnie zaprojektowane felgi.
LamborghiniLamborghini
W kabinie znajdą się minimalne zmiany obejmujące dodatki z włókna węglowego oraz trzy różne kolory obić z Alcantary. Oczywiście każdy egzemplarz otrzyma oznaczenie z numerem egzemplarza. Napęd pozostanie seryjny, co oznacza dobrze znany 6,5-litrowy motor V12 generujący około 770 KM i moment obrotowy 720 Nm. Moc jest przekazywana przez siedmiobiegową skrzynię na wszystkie koła. Lamborghini Aventador SVJ 63 Roadster powstanie w liczbie 63 egzemplarzy. Warto zaznaczyć, że wszystkie egzemplarze zostały sprzedane przed prezentacją auta.
LamborghiniLamborghini
Jeżeli nie załapaliście się na ten model to może zainteresuje Was Huracan EVO GT Celebration. Auto składa hołd modelowi Huracan GT3 EVO, który święcił sukcesy w 24 H of Daytona i 12 H of Sebring. Nadwozie superauto pokryto malowaniem inspirowanym barwami zespołu Grasser Racing Team. Huracan stoi na 20-calowych felgach z centralnym mocowaniem. Na nadwoziu znajdziemy numer startowy 11.
We wnętrzu znajdą się specjalne fotele sportowe oraz tapicerka z Alcantary z efektownymi przeszyciami. Całość dopełnią karbonowe elementy. Sprzedaż zostanie ograniczona do 36 sztuk dostępnych tylko w Ameryce Północnej.
LamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniLamborghiniDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini prezentuje Aventadora SVJ 63 Roadster i Huracana EVO GT Celebration