Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Urus doczeka się ostrzejszej wersji?
Lamborghini Urus

Lamborghini Urus doczeka się ostrzejszej wersji?

2019-05-15 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini Urus, Lamborghini, SUV
Lamborghini Urus jest pod wieloma względami imponującą maszyną łączącą świat SUVów i supersamochodów. Włoski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w przypadku tej maszyny i pracuje nad kolejnymi wersjami.

Dziennikarz magazynu Motor Trend donosi, że Lamborghini pracuje nad agresywniejszą wersją modelu Urus. Możliwe, że otrzyma ona przydomek Performante choć jest to mało prawdopodobne i będzie nastawiona na bardzo szybkie pokonywanie torów. Na razie na temat auta nic nie wiadomo ale możemy liczyć na większą moc niż seryjne 641 KM i 850 Nm momentu obrotowego.
Lamborghini UrusLamborghini Urus
Zapewne Urus przejdzie proces odchudzania oraz otrzyma ostrzejsze nastawy poszczególnych układów i trybów jazdy. Lamborghini Urus w ostrzejszej wersji miałby zadebiutować za około dwa lata.

Warto nadmienić, że Lamborghini pracuje też nad hybrydowym Urusem. Ten prawdopodobnie wykorzysta napęd z Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Jego moc miałaby wynosić około 680 KM, więc także dostaniemy szybszą maszynę. Wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalne informacje na temat nowych wersji.
Lamborghini UrusLamborghini Urus
Lamborghini UrusLamborghini UrusDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Urus doczeka się ostrzejszej wersji?